Eesti keeles In English ПО РУССКИ

Kontaktandmed

Redicom OÜ
Paldiski mnt. 102, p.k. 14
13522 Tallinn, Estonia
Telefon: 6 112 737
Email: rem@rem.ee 

Kauba tellimine. Tagasiside

Täname tagasiside eest.

Leia endale sobiv kaup meie veebist, kirjuta meile ja saadame selle postiga või tule osta kauplusest. Samuti, siin saad saata tagasiside.

Firmast

Juba enam kui 20 aastat meie firma rõõmustab Teid peenete kollektsioonidega erinevatelt tootjatelt.

Sajad inimesed lahkuvad meie kauplustest suurepäraste ostudega ja see on meie jaoks just kui pidu. See on kahtlemata pidu ka REM kaupluste võrgu klientidele sest iga klient võib rõõmustada ennast stiilse kotiga sellistelt kaubamärkidelt nagu Gilda Tonelli, Baci&Abbracci, Tosca blu ning suurepärased jalatsid Tamaris, Pera Donna, Marco Tozzi kaubamärkidelt ei jäta kedagi ükskõikseks.

Kõige tähtsam meie jaoks, et klient oleks rahul endale valitud stiilsete ja moodsate jalatsitega ning tuleks veelkord tagasi meie kauplustesse ostude järgi. Selle eesmärgi saavutamiseks üritame maksimaalselt kohanduda meie armastute klientide soovide ja nõudmistega.Iga REM kauplus on vormistatud konkreetses stiilis: valged toonid lisavad kauplusele ruumi ning inspireerivad meie kliente uute ostude tegemisele. REM kaupluste peamine põhimõte on: ainsus, elegantsus ja stiil! Rohkem püsikliente tähendab nendele mõningaid preemiaid ja soodustusi.